On Numara Beş Yıldız
Filters
Arama

KAROLAR

Olarak görüntüle Izgara Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına
AGI20154

Ağiçi Standart Ölçü

Geleneksel tarzda bir dekorasyon oluşturmak istiyorsanız doğru bir tercih olacaktır. Seçilen renkler ve yakınında kullanılan mobilya ile modern ve gelenekselin harmanlandığı bir tasarımda ortaya çıkartabilirsiniz. Standart Karo ölçüleri uygulama yapmayı düşündüğünüz alan ölçüleri ile uyumlu ise daha uygun fiyata standart karolardan satın alabilirsiniz. eğer uyumlu değil ise kendin tasarla sayfamıza giderek uygulama yapmayı düşündüğünüz alanın en ve boy ölçülerine tam yerleşecek olan karo ölçüsünü ve kaç adet karoya ihtiyacınız olduğunu hesaplayabilirsiniz.
23,00 ₺
AP15247

Aynalı Petek Karolar

Petek karolar ile ister tamamen yüzey kaplama yapabilir isterseniz dağınık bir yerleşim ile özgün bir tasarım ortaya çıkarabilirisiniz. Ekstra olarak saat mekanizmalı petek satın alarak işlevsel bir hale de getirebilirsiniz. * 2 boyut seçeneği bulunur. * Farklı ahşap renk tonları seçebilirsiniz. * Ham mdf ürünleri kolaylıkla istediğiniz renk boyayabilirsiniz. * Tamamen aynalı ürün tercih edebilir veya bir kaç tane aynalı petek ile tasarıma ışıltı katabilirsiniz. * Ürün 4 mm kalınlığındadır. * Arkasında çift taraflı bant ile gönderilir.
10,00 ₺
K0205

Bonde - Özel Ölçü

Altıgen yapıya sahip olan Petek karolar ile tüm yüzey kaplandığı gibi yüzeye serpiştirilerek farklı bir tasarımda oraya çıkarılabilir. Orta yoğun desenler kategorisinde yer alır.
0,18 ₺
K0206

Bone - Özel Ölçü

Bone desen ile bonde desen bir takım halinde kullanılıp dikkat çekici bir tasarım ortaya çıkarılır. Orta yoğun desenler kategorisinde yer alır.
0,18 ₺
K0302

Boss- Özel Ölçü

Geometrik hatları ile modern görünüm yakalamak isterseniz Boss Desen tamda aradığınız desen.. Seyrek desenler kategorisinde yer almaktadır.
0,15 ₺
K0202

Çarkıfelek - Özel Ölçü

En çok tercih edilen desenlerden biri olan Kalenderi desen zarif kıvrımlarıyla bulduğu ortamı yumuşatma görevini üstleniyor. Orta yoğun desenler kategorisinde yer alır.
0,18 ₺
K0306

Çarpı- Özel Ölçü

Sıklıkla tercih edilen desenler arasında yer alan çarpı karo hem sade hemde modern bi dekorasyon oluşturmak isteyenlerin tercihi oluyor. Seyrek desenler arasında yer almaktadır.
0,15 ₺
K0310

Çerçeve- Özel Ölçü

Yalnızca çerçeve eklenmiş mobilyalarda ki değişimi görünce hayran kalacaksınız. Seyrek desenler kategorisinde yer almaktadır.
0,15 ₺
K0207

Çıta - Özel Ölçü

Çıta karo nostaljik bir tasarım oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Orta desen kategorisinde yer alır.
0,18 ₺
K0209

Denge - Özel Ölçü

Fas desenin farklı bir kombisini olan Denge desen ile yeni tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Orta desen kategorisinde yer alır.
0,18 ₺
K0208

Elit - Özel Ölçü

Elit desen karo çarpı ve only desenin birleşmesi ile modern aynı zamanda estetik bir çizgi oluşturmuştur. Orta desen kategorisinde yer alır.
0,18 ₺
K0304

Fas- Özel Ölçü

Hem geleneksel hem modern görüntüsü ile birçok alanda kurtarıcı olan bir parça.. Seyrek desenler arasında yer almaktadır.
0,15 ₺

Filter by:

Clear All
Min: 0,00 ₺ Max: 700,00 ₺
₺0 ₺700